• Zajęcia JUDO

• ZAJĘCIA JUDO ROZPOCZYNAMY OD 2.10.2019 - ŚRODA

Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki i środy.

Grupa maluszków 3-4 lata --- 17:30 – 18:00

Grupa starsza 5-6 lat --- 18:00 – 18:45

Zapisy zbieramy do końca września.

ZAPISÓW DOKONUJEMY TYLKO I WYŁĄCZNIE PRZEZ STRONĘ

WWW.JUDO-LEMUR.PL

Liczba miejsc na grupach ograniczona.

• Kurtka dziecięca

• Szanowni Rodzice,

prosimy o sprawdzenie czy omyłkowo 10 września nie zabrano do domu innej kurtki i przyniesienie jej do przedszkola.

• BUDŻET OBYWATELSKI 2020 - ZACHĘCAMY DO GŁOSOWANIA NA NASZE PROJEKTY!

• Szanowni Państwo!

W tym roku, nasze przedszkole zgłosiło dwa projekty dzielnicowe do budżetu obywatelskiego na rok 2020. Projekty te, powstały z myślą o rodzicach i dzieciach, aby zapewnić dodatkowe miejsce, gdzie można będzie zgłosić się do specjalisty i uzyskać porad.

Głosować można w trerminie od 06 do 23 września. Głos oddajemy przez internet na stronie https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/voting/welcome, bądź papierowo w wybranym urzędzie dzielnicy.

Serdecznie zachęcamy do głosowania!

• Informacja dla Rodziców !!!

• Bardzo proszę o wypełnienie poniższego druku przez wszystkich rodziców,  których dzieci skończyły dyżur wakacyjny w  Przedszkolu nr 328 „Akademia pod czereśnią”,  i dostarczenie do kierownika gospodarczego lub  sekretariatu. Konieczność wypełnienia druku dotyczy dzieci, które miały  jedną lub więcej nieobecności.

zwrot_zywienie.doc

• Informacja dla Rodziców dzieci nowo przyjętych od 02.09.2019 r.

• Szanowni Rodzice, bardzo prosimy o dokonywanie wpłat za żywienie za m-c wrzesień do 15.09.2019 r. w kwocie 210,00 zł.

Za m-c październik wpłaty należy dokonać do 30.09.2018 r. w kwocie 230,00 zł.(wpłata powinna być zaksięgowana na koncie przedszkolnym do ostatniego dnia miesiąca, po tym czasie będą naliczane odsetki)

Wpłaty prosimy dokonywać na numer konta bankowego:

przedstawiamy wzór wypełnienia przelewu:

Tytułem: (nazwisko i imię dziecka) – opłata za żywienie  za m-c .... 2019 r. DBFO – Bielany – Przedszkole Nr 328, 01-903 Warszawa ul.  M. Dąbrowskiej 5A, BANK:  Citi Bank Handlowy S.A. Warszawa

• Ankieta

• Szanowni Państwo,zwracamy się z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety

dotyczącej warunków lokalowych oraz

wyposażenia Przedszkola Nr 328 "Akademia pod czereśnią".

• Ogłoszenie !!!

• Drodzy Rodzice!

Ze względu na kolejne zgłoszenie przypadku wystąpienia wszawicy w naszym przedszkolu, prosimy o systematyczne sprawdzanie czystości skóry głowy i włosów u dzieci. W przypadku podejrzenia zakażenia wszawicą, należy o tym zawiadomić nauczyciela oraz podjąć wszystkie czynności prowadzące do likwidacji choroby.

Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczoną poniżej informacją na temat wszawicy.

Ulotka_aktualna_-_profilaktyka_ws_wszawicy.pdf

• Rowerowy Maj

• Szanowni Rodzice!

Nasza placówka bierze w tym roku udział w kampanii Rowerowy Maj. Kampania będzie promować dojazdy dzieci do szkół i przedszkoli w aktywny sposób, na rowerze czy hulajnodze. Cała akcja rozgrywa się w maju, ale organizatorzy zaczynają już teraz przygotowywać się do tego intensywnego czasu. Zależy im, abyście Wy, Rodzice, mieli jak największy wpływ na bezpieczeństwo swoich dzieci podczas tego miesiąca.

Poniżej znajduje się link do ankiety, stworzonej przez koordynatorów Rowerowego Maja – pracowników Zarządu Dróg Miejskich m. st. Warszawy. Zebrane odpowiedzi posłużą do przygotowania materiałów informacyjnych, warsztatów z bezpieczeństwa na drodze, a także do działań związanych z pracami nad infrastrukturą drogową w Warszawie. W kampanii bierze udział 100 tysięcy dzieci – to naprawdę ogromna skala, a Wasz głos będzie usłyszany i może mieć realny wpływ na drogową sytuację w Warszawie!

Wypełnienie ankiety nie jest obowiązkowe, jednak pomoże przy dopasowaniu samej akcji i towarzyszących jej działań edukacyjnych jak najbardziej do potrzeb  Waszych i Waszych dzieci. Wypełnienie ankiety zajmuje 15 minut, można bez problemu zrobić to na telefonie. Ankieta będzie aktywna przez tydzień, do czwartku 14.03.

Oto link do ankiety: https://rowerowymaj.webankieta.pl/

Zachęcamy gorąco do jej wypełniania!

• ŚWIATOWY DZIEŃ WIEDZY NA TEMAT AUTYZMU

• Szanowni Rodzice!

02.04.2019 r. obchodzimy ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU. Symbolem solidarności

z osobami z autyzmem jest kolor niebieski. Zachęcamy do ubrania w tym dniu dzieci na niebiesko

lub włączenia jakiegoś niebieskiego atrybutu do ich ubioru tego dnia.

• Dyżur wakacyjny

• Drodzy Rodzice,

przypominamy, że 1 kwietnia jest ostatnim dniem, by zarejestrować dziecko na dyżur wakacyjny. Szczegóły w zakładce.

• Wycieczka: Malinki, Poziomki, Truskawki i Jagódki.

• Drodzy Rodzice dzieci trzyletnich,

Serdecznie zapraszamy na wycieczkę autokarową do Gąsiorowa, która odbędzie się w poniedziałek 20 maja 2019 r. W planach mamy:

ciekawostki z historii gospodarstwa młynarskiego. Hodowla i zwyczaje zwierząt. W wiejskim ogrodzie- jak rosną warzywa i zioła? Jakie witaminy znajdziemy w poszczególnych warzywach?

Warsztaty kulinarne i plastyczne. Skrzynia skarbów- jak to się nazywa i do czego służyło? poznajemy dawne urządzenia i sprzęty domowe. Czas wolny na placu zabaw i boisku, odpoczynek na kocyku.

II śniadanie: drożdżówka z konfiturami własnego wyrobu, herbata

obiad: zupa pomidorowa, ziemniaki, kotlet z piersi z kurczaka, surówka.

owoce

Dzieci przyprowadzamy do przedszkola po lekkim śniadaniu do godz. 7.15. Powrót planowany na godz. 16.

• Informacja dotycząca strajku.

• Drodzy Rodzice,

Informujemy o planowanej akcji strajkowej pracowników naszego przedszkola w terminie  od 8 kwietnia 2019 r. do odwołania. W przeprowadzonym referendum za strajkiem opowiedziało się 100 % nauczycieli i pracowników obsługi, oddających głos.

Jeżeli dojdzie do strajku, a jest to bardzo prawdopodobne, pracownicy wstrzymają się od wykonywania pracy.

O tym, czy strajk się odbędzie, zostaniecie Państwo poinformowani na 5 dni przed samym strajkiem.