• Dodatkowe bezpłatne zajęcia

• Szanowni Państwo,

Nasze przedszkole uczestniczy w projekcie Dziecięcej Akademii Sportu AZS AWF Warszawa. Przez cały rok dzieci biorą udział w zajęciach ruchowych poznając różne dyscypliny sportu. W tegorocznej wiosennej edycji organizatorzy zapraszają dodatkowo dzieci wraz z opiekunami do udziału w bezpłatnych zajęciach popołudniowych do siebie, czyli na piękne obiekty Akademii Wychowania Fizycznego. Jeżeli więc chcecie Państwo zobaczyć swoje dziecko w akcji, poznać różne dyscypliny sportu to w imieniu operatora programu serdecznie zapraszamy. Podsumowaniem cyklu spotkań będzie organizowany wspólnie z Akademią Wychowania Fizycznego Piknik Rodzinny pod hasłem „Żyj zdrowo na sportowo” połączony z Nocnym Biegiem Kusego.

Wszystkie informacje i zapisy na zajęcia znajdziecie Państwo na stronie:

• Przedszkole 3D

• Drodzy Rodzice, miło nam poinformować, że jesteśmy pierwszym patronackim przedszkolem w Warszawie, które bierze udział w programie Przedszkole 3D.

W ramach podjętej współpracy zostaliśmy wyposażeni w drukarki 3D oraz długopisy 3D. Już niebawem Nasze dzieci będą miały szansę wkroczyć w zaawansowany świat technologii.

Drukarka 3D Banach pozwala na naukę poprzez doświadczenie oraz poprzez kontakt dziecka z fizycznym przedmiotem czy modelem. Według wielu badań jest znacznie bardziej skuteczna od posługiwania się opisami i zdjęciami.Proste pomoce dydaktyczne które dzieci mogą wziąć do ręki i z bliska obejrzeć, takie jak np.: ludzkie serce, bryły geometryczne, trójwymiarowa mapa i podobne są bezcennymi pomocami naukowymi.

Długopisy 3D Banach pozwalają na kreatywne i angażujące dzieci zajęcia. Sprawdzają się idealnie jako urozmaicenie podstawy programowej. Nie bez powodu są tak uwielbiane przez dzieci i nauczycieli. Za pomocą długopisów 3D dzieci tworzą ciekawe i nietuzinkowe projekty. Dzięki temu rozwiązaniu, nauczycielom łatwiej jest o skupienie uwagi na zajęciach dydaktycznych.