• Punkty dziennego pobytu dla dzieci z Ukrainy

• Запрошуємо Вас на заняття в пунктах опіки для дітей та молоді з України, які мешкають на терені району Бєляни, з можливістю вивчення польської мови та отримання психологічної допомоги.

Дім молодіжної культури ім. М. Гвіздак, вул. Г. Х. Андерсена 4, тел.22 835 93 47 - діти дошкільного віку та I - III класів;

Молодіжний дім культури Бєляни, вул. Цеґловська 39, тел. 22 834 13 47 - діти IV-VIII класів;

Бєлянський центр культурної освіти, вул. Шеґединьска 9а, тел.22 834 52 59 - середня школа.

Пункти працюватимуть з понеділка по п'ятницю - з 9:00 до 19:00, в суботу - з 9:00 до 13:00.

Заняття проводитимуться згідно з розкладом, що додається.

Запрошуємо!

Zapraszamy na zajęcia w Punktach dziennego pobytu z możliwością nauki języka polskiego oraz z pomocą psychologiczną dla dzieci i młodzieży z Ukrainy mieszkających na terenie Dzielnicy Bielany.

Młodzieżowy Dom Kultury im. M. Gwizdak, ul. H.CH. Andersena 4, tel. 22 835 93 47 – dzieci w wieku przedszkolnym oraz klasy I - III,

Młodzieżowy Dom Kultury „Bielany”, ul. Cegłowska 39, tel. 22 834 13 47 – dzieci z klas IV-VIII,

Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej, ul. Szegedyńska 9a, tel. 22 834 52 59 – dzieci ze szkół ponadpodstawowych.

Punkty będą czynne od poniedziałku do piątku – w godzinach od 9: 00 do 19: 00, oraz w soboty od godz. 9: 00 do 13:00.

Zajęcia będą odbywały się zgodnie z załączonym grafikiem.

Zapraszamy!

Grafik_zajec_PPunktow_dziennego_pobytu_z_tlumaczeniem.xlsx