Szanowni Państwo,

Podczas zeszłorocznej akcji szkolnej z naszej oferty ubezpieczenia NNW Dzieci i Młodzieży skorzystało ponad 100 tyś dzieci i młodzieży. Przed nami czas podejmowania decyzji w kwestii wyboru optymalnego ubezpieczenia NNW dla Państwa dzieci na rok szkolny 2019/2020.

Rozwiązanie proponowane przez Nauczycielską Agencję Ubezpieczeniową SA to Program wynegocjowany i stworzony w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie oraz ścisłą współpracę z radami rodziców oraz dyrektorami szkół.

Oddajemy do Państwa dyspozycji Program, który odzwierciedla faktyczne potrzeby dotyczące świadczeń ubezpieczeniowych dzieci i młodzieży. Zadbaliśmy o to, aby cena była adekwatna do ochrony, a zakres wyczerpywał wszelkie możliwe zdarzenia. Pragniemy także poinformować, że w tym roku wprowadziliśmy kilka istotnych nowości:

W naszym rozwiązaniu, również w tym roku, Dyrektor Placówki może nie podpisywać polisy ubezpieczeniowej, co oznacza, że nie będzie ubezpieczającym, natomiast za wszelkie zobowiązania prawne w związku z funkcjonowaniem ubezpieczenia w placówce odpowiada NAU.

Jak to działa?

1.       Spośród 6 dostępnych wariantów wybierają Państwo odpowiedni dla siebie/placówki wariant.

2.       W przypadku zakupu ubezpieczenia poprzez naszą stronę internetową www.ubezpieczenia.nau.pl ze stałym dostępem do warunków ubezpieczenia czy instrukcji zgłoszenia szkody, po opłaceniu składki rodzic otrzymuje mailowe potwierdzenie ubezpieczenia wraz z numerem polisy.

3.       10 % dzieci najbardziej potrzebujących zwalniamy z opłacenia składki.

4.       Do Państwa dyspozycji przez cały okres ochrony ubezpieczeniowej pozostaje dedykowany Opiekun Placówki.

Najważniejsze korzyści ze współpracy z NAU:

Serwis ubezpieczeniowy www.ubezpieczenia.nau.pl

Szybki i bezpośredni dostęp do wszystkich wariantów oferty ubezpieczeniowej. Dzięki systemowi każdy rodzic może zapoznać się z warunkami oferty i dokonać jej zakupu on-line. Szkoła nie będzie zaangażowana w proces zbierania składek i dokumentów, a rodzice zyskują realny, swobodny wybór.

Rozwiązania zgodne z RODO i wytycznymi Komisji Nadzoru Finansowego

Proponowana przez nas oferta uwzględnia przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych (RODO) oraz rekomendacje KNF w zakresie kryteriów wyboru ofert ubezpieczeniowych.

Rodzice finansują tylko ubezpieczenie dziecka

Składki obejmują wyłącznie koszty ubezpieczenia, bez dodatkowej zwyżki związanej z uruchomieniem funduszu prewencyjnego. Mają także Państwo możliwość ubezpieczenia pozostałych dzieci w rodzinie, w tym dzieci nie uczęszczające do placówki oświatowej, a także siebie.

Oferta dopasowana do grup wiekowych

Świadczenia zostały dopasowane do wieku ubezpieczonych dzieci, np. dla żłobków i przedszkoli zatrucia pokarmowe, zadławienia; dla dzieci starszych korepetycje i świadczenie za pobyt rodzica z dzieckiem w szpitalu; dla maturzystów 13 miesięczny okres ubezpieczenia.

Szybka i sprawna likwidacja szkód

NAU bierze odpowiedzialność za Program od zawarcia umowy, aż do likwidacji szkód.

Świadczenie szpitalne

Świadczenia za pobyt ubezpieczonego w szpitalu, zarówno z powodu nieszczęśliwego wypadku, jak
          i choroby. Dodatkowo świadczenie za dzień pobytu w szpitalu rodzica z dzieckiem do 14 roku życia.

W sprawie szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Małgorzata Prokopiuk